جشنواره غذاهای سنتی

در مدرسه ی ما مسابقه و جشنواره غذای سنتی برگزار شد. در این جشنواره مادران باکمک دختران خود به تهیه ی غذاهای بومی وسنتی پرداختند که خالی از لطف نبود. به پنج تهیه کننده   بهترین غذا  جایزه داده شد.

 

 

 

 

/ 5 نظر / 42 بازدید
یار مهربان

سلام عزیزم چه قدر خوب ولی به دست پخت شما که نمی رسند. مهمونی خونتون خیلی خوش گذشت دست پختت هم که عالی بود سورپرایزمون هم کردی بابت هدیه زیبای روز زن هم ممنونم. دوستت دارم خوب من

جغرافیای نو

سلام مطالب جدید وب تان زیبا و بی نقص است. اگر شیراز را دوست دارید به وب جغرافیا نو تشریف بیاورید. موقع اومدن کاسه ی بزرگی از احساس را با خود بیاورید. چون ممکن است کاسه های قبلی برای احساسی که از دیدن تصاویری از شیراز بر شما مستولی شود، کافی نباشد. طوری بیاید که شهرهای دیگر صدای قدم های تان را نشنوند. زیرا حسادت بد دردی است و ممکن است در راهی که میاید خار زیادی بروید و کف پای تان زخمی شود. باز بیاید که هر آمدنی ستودنی است. ستوده بیایید و با ذهن آراسته با تصایر زیبای از شهر شیراز بر گردید.

جغرافیای نو

سلام غذا های خوش رنگ و خوش مزه هست. اما اجرای این مسابقه در مدارس کار خوبی نیست. غداها بد جوری دانش آموزان را هوایی می کند به خصوص زمانی که هوای کلاس از بوی غذاها رنگ و بوی آشپزخونه را می گیرد و خیلی از بچه ها می دانند که این جور غذاها با فضای آشپزخونه هاشون سازگاری ندارد. خوب می دانند که هنگام مراجعه به خانه هاشون با غذا های بی رنگ و بو و فاقد هر گونه خوش مزه بودن مواجه می شوند. بطور کلی خوبیت ندارند.

مهر تابان

هر انسانی عطری خاص دارد ! گاهی … برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند … مثل مـــــــــادر

صفای دوستان آموزگار

سلام.به به .اول صبحی اشتهامون تحریک شد.خداییش جداکردن 5تا نمونه از تواینا سخته .حالا یکم صبر می کردید تا خوراک اون سیب زمینی بالایی ها آماده بشه بعداانتخاب می کردید .احتمالا اون یکی جز 5تا هست .سایتون سنگین شده سری بهمون نمی زنین.[قهقهه][نیشخند]